18/02/2014 admin

Sibel Can Galata

admin

Okunma Sayısı : 7024

Sibel Can uzun süredir titizlikle üzerinde çalıştığı ve aşk şarkılarıyla dolu yeni albümü ‘Galata’yı dinleyicileriyle buluşturdu. DMC etiketiyle müzikmarketlerdeki yerini alacak albümün çıkış şarkısı ‘Kış Masalı’ okunduğu ilk andan itibaren müzik severlerin büyük beğenisi ve ilgisiyle karşılandı.

Albümün en büyük sürprizleri arasında yer alan ve albüme de adını veren Halil Sezai’nin bestesi olan Galata, genç popçu Berksan’ın şarkısı Narsist ve Oh Oh, bir Sezen Aksu bestesi olan Şükran, Serdar Ortaç’ın Nihayet ve Fettah Can’ın Erkek Erkeğe ve müzik dünyasının önemli isimlerinin imzasını taşıyan parçalar önümüzdeki günlerde müzikseverlerin kısa sürede dillerine düşecek ve sevilecek. Albümün fotoğrafları için Güneş Kazdal’ın objektifi karşısına geçen Sibel Can, iki gün boyunca Galata, Galata Köprüsü, Taksim ve Mısır Çarşısı’nda poz verdi. Fotoğraf çekimleri sırasında bir ara kapalı çarşının çatısına da çıkan Sibel Can, zorlu şartlara ragmen en iyi fotoğrafı yakalayabilmek için uğraştı.

Yoğun konser programı arasında tüm vaktini stüdyoda geçirerek albümü tamamlayan Sibel Can, Kış Masalı şarkısının klibini de çekti. Sibel Can yeni album şarkılarını dinleyicileriyle sık sık buluşturabilmek için yoğun konser programına devam edecek.

 

Yorumlar